ceník

Objednejte se

Pro Vaše větší pohodlí a jistotu bude lepší, když se před návštěvou Solné jeskyně Slaný objednáte na konkrétní termín. Podívejte se do sekce Kontakty.

Jak na to

1
Na solnou kůru se dostavte raději deset minut před jejím zahájením. Tento čas využijete k zakoupení vstupenky.
2
Pečlivě zvolte oblečení, ve kterém jeskyni navštívíte. Mělo by být volné, bavlněné a dostatečně pohodlné. Návleky na obuv Vám zapůjčíme.
3
Po vstupu do samotné jeskyně se usadíte na pohodlném lehátku, jehož polohu si přizpůsobíte svým potřebám a pak už jen celých 45 minut vychutnáváte klidné a blahodárné solné prostředí.
chodte pravidelne

Choďte pravidelně

Počet procedur, které byste měli absolvovat, abyste dosáhli zlepšení svého zdravotního stavu, je individuální. Obecně se však doporučuje 7 – 15 návštěv v krátkém časovém sledu. Po této intenzivní očistné kůře již postačí jedna návštěva za týden či čtrnáct dnů.
chodte pravidelne

Pamatujte

Pokud trpíte sníženou funkcí štítné žlázy, nízkým tlakem či klaustrofobií (ačkoliv prostor není nijak výrazně stísněný), poraďte se o vhodnosti návštěvy Solné jeskyně Slaný se svým lékařem.

Ujistěte se, že jste udělali vše pro to, abyste nerušili ostatní návštěvníky jeskyně (např. mobilní telefon nechte vypnutý v šatní skříňce). Při proceduře se také, prosíme, nebavte. V jeskyni nejezte, nepijte a nekuřte. Jeskyni byste neměli navštěvovat, pokud procházíte akutním infekčním onemocněním, které by se mohlo přenést i na ostatní návštěvníky. Vstup je samozřejmě zakázán osobám podnapilým či pod vlivem jiných omamných látek.